Top

Taneční jaké nikde jinde nezažijete!!!

Takže: "Smím prosit?"

Program - výuka

V našich tanečních se naučíte během 12 lekcí, včetně půlkolony a šluskolony, 16 tanců, a to tance standardní /waltz, tango, valčík, foxtrot/, latinskoamerické /cha-cha, jive/, národní /polka, mazurka, polonéza, čardáš/, dobové /čtverylka, rock-and-roll, blues/, moderní /mambo nebo salsa, slowrock, čokoláda/. Během každé lekce trvající 2 vyučovací hodiny se učíme etiketě, základům společenského chování, např. probíráme pravidla zdravení, představování, podávání ruky, pozvání...

Společenské oblečení

Do tanečního kurzu se oblékáme společensky: pánové nosí tmavé obleky, košile s kravatou či motýlkem, tmavé boty a ponožky v barvě bot, dámy nosí šaty, halenky a sukně, boty na polovysokém podpatku, nejlépe 4-6 cm. Na šluskolonu - pánové bílá košile s dlouhým rukávem a černý motýlek, dámy šaty s dlouhou sukní.

Kurzovné

do tanečních činí 2500,-Kč. Platbu můžete rozložit na dvě položky, záloha 1000,-Kč s podanou přihláškou, doplatek kurzovného 1500,-Kč před 1. lekcí, nebo ihned uhradit celé kurzovné.
Platby kurzovného: číslo účtu Taneční školy Flodur Havířov : 123229139/0300, v poznámce uveďte jméno a příjmení!!! kurzisty ne rodiče!, školu a třídu

NEVÁHEJTE A PŘIHLÁŠKY ODEVZDÁVEJTE - POSÍLEJTE DO 30. 6. 2024!!!
Můžete se do tanečních přihlásit s kamarádem, kamarádkou, přítelem, přítelkyní. Není povinnost být přihlášen v páru, hlaste se samostatně. Informační email ohledně zahájení a informací k tanečním obdržíte na základě odevzdané přihlášky na konci srpna.

Přihlášky zasílejte na níže uvedené emaily, nebo využijte náš objednávkový formulář

Objednávkový formulář
taneční klub Havířov kurz

Kontakty

floduracek@seznam.cz
tsflodur@seznam.cz
+420 603 836 383

Korespondenční adresa

Životice u Nového Jičína č.p. 218
742 72